Strona główna » O autorach

O autorach

Mary Scannell – trenerka i konsultantka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu programów szkoleniowych. Specjalizuje się w profesjonalnych, skutecznych i oszczędnych szkoleniach. Pracowała z osobami zajmującymi rozmaite stanowiska, od kadry zarządzającej po pracowników dopiero rozpoczynających karierę. Jest znana ze swojej niesłabnącej energii, potrafi utrzymać zainteresowanie słuchaczy, między innymi dzięki ćwiczeniom zaprezentowanym w tej książce.
Jest ekspertem w dziedzinie ćwiczeń grupowych we wszelkich ich odmianach – od krótkich gier po duże imprezy na wolnym powietrzu. Jest aktywnym członkiem swojej społeczności. Od ponad dekady współpracuje z organizacjami non profit z Arizony, aby pomagać młodzieży w budowaniu właściwych relacji w szkole, domu rodzinnym oraz lokalnej społeczności (educationalendeavors.com). W tej sferze swojej aktywności wykorzystuje zajęcia empiryczne oraz ćwiczenia w parku linowym.
Mary Scannell jest członkinią American Society for Training and Development, absolwentką W.P. Carey School of Business na Uniwersytecie Arizony.
Więcej informacji na temat Mary Scannell można znaleźć na stronie internetowej bizteamtools.com; adres e-mail: mary@maryscannell.com.

Mike Mulvihill – jest założycielem PossibliTEAMS, firmy szkoleniowej oferującej zabawne i innowacyjne zajęcia grupowe w czasie osobistych spotkań pracowników oraz wirtualnych sesji zespołowych organizowanych na całym świecie. PossibliTEAMS to pierwsza firma, która realizuje pełne spektrum ćwiczeń z zakresu budowania zespołów z użyciem nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Mike Mulvihill pracował z wieloma grupami ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Ameryki Łacińskiej. Stworzył i prowadził sesje szkoleniowe na temat budowania zespołów dla setek organizacji, od firm znajdujących się na liście Fortune 500 po małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje non profit oraz agencje rządowe.
Wśród jego klientów znajdują się: Liberty Mutual Insurance, Pearson Digital Learning, Bank of America, McKinsey & Company, Charles Schwab, American Express, UPS, Motorola, Discover Financial Services, the Federal Highway Administration i wiele innych.
Jest współautorem Zbioru gier integracyjnych dla wirtualnych zespołów, członkiem Society for Human Resource Management oraz American Society for Training and Development. Otrzymał stopień licencjata w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie Arizony.
Kontakt e-mailowy: Mike@PossibliTEAMS.com.